Mazisi Olmayan Adam Tek Parça izle 2010


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Mazisi Olmayan Adam Tek Parça izle 2010

Mazisi Olmayan Adam Tek Parça izle 2010

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Suç Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Mazisi Olmayan Adam Full izle

CHA Tae-sik, eski bir ajandır. Köşesine çekilen Tae, dünya ile bağlantısı olduğu tek kişi küçük kız So-mi'dir. Somi ile arkadaş olan Tae, küçük kız ile vakit geçirmeye başlar. Mazisi Olmayan Adam filmini izle. Somi'nin annesi ise uyuşturucu çetesinden çaldığı uyuşturucuyu kızının arkadaşı olan Tae'nin evine saklar. Hiç bir şeyden haberi olmayan Tae, Somi ve annesinin çete tarafından kaçırılmasıyla her şeyi öğrenir. Çete, Somi ve annesinin serbest bırakılması için evinde ki uyuşturucuyu ister.

mazisi-olmayan-adam-filmini-izle-fullhdizleyin-net

Tae, bu takasın gerçekleşmeyeceğini ve uyuşturucu verse bile Somi ve annesinin öldürüleceğini bilmektedir. Mazisi Olmayan Adam filmini Türkçe dublaj izle. Bu yüzdendir ki küçük arkadaşı için kabuğundan çıkıp çete ile yüzleşmeye, küçük arkadaşıyla annesini kurtarmaya karar verir. Aksiyonla dramın harmanlandığı Güney Kore filmi olan Mazisi Olmayan Adam filmini tek parça ve full sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.