Mayın Sahili Online İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Mayın Sahili Online İzle 2015

Mayın Sahili Online İzle 2015

Türkçe Dublaj
  1 kişi oy verdi ortalaması 5,00


Tür : Tarihi Filmler

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Mayın Sahili izle

Mayın Sahili filmini full izle tarih ve savaş unsurlarını bir arada barındırınca, ardından dram unsuruna da yer veren bir yapım olar ve oldukça da başarılı bir yapım olarak izleyici ile buluşuyor. Mayın Sahili izle filmi 100 dakikalık bir yapımdır. mayin-sahili-land-of-mine-5 2. Dünya Savaşı Almanya’nın lehine değil aleyhine sonuçlanmış ve Almanya ile birlikte Alman halkı ve Alman askerleri için zorlu süreçler başlamıştır. Alman esir askerleri için daha da kötü bir durum bulunmaktadır. Danimarka’da kara mayınları bulunmaktadır. Bu esir Alman askerleri 1945 yılında Danimarka’ya görevliler tarafından getirilir. Onlara verilen görev fazlası ile tehlikelidir. Çıplak eşeri ile karadaki iki milyon gibi ciddi bir rakama yakın kara mayınını temizlemek olacaktır. Bu tehlikeli görevde hepsinin hayatı kendi ellerinde olacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.