Mandalina Bahçesi izle 2013


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Mandalina Bahçesi izle 2013

Mandalina Bahçesi izle 2013

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Mandalina Bahçesi Filmini Türkçe Dublaj izle

Kafkasya'da savaş başlamış ve halk canını kurtarmak için Estonya'ya göç etmeye başlamıştır. Savaşın ortasında kalan bölgede sadece iki yaşlı adam evlerini terk etmemişlerdir. Biri marangozluk yapmakta diğeri ise mandalina bahçesinde mandalina yetiştirmektedir. Mandalina Bahçesi filmini izle. Savaşın başlamasıyla beraber üretmiş oldukları ürünleri satamazlar ve maddi sıkıntı içine düşerler. Oysa iki ihtiyar, ürünlerini satıp savaştan kaçıp, daha güvenli bir yere göç etmek istemişlerdir. Savaşın ortasında kalan ve savaşta tarafsız kalmak isteyen ihtiyarlardan biri yaralı Gürcü askerini diğeri ise Çeçen askerini evlerine alarak onları tedavi etmeye başlarlar. Mandalina Bahçesi filmini full izle. Böylece savaşta tarafsız olduklarını herkese ilan edecekler ve hayatta kalacaklardır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.