Love the Coopers Online İzle 2015

FRAGMAN TEK PARÇA İZLE TEK PARÇA ALTERNATİF İZLE

937 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Love the Coopers Online İzle 2015

Love the Coopers Online İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Love the Coopers izle

Let It Snow ve The Most Wonderful Time isimleri ile de bilinen ve ülkemizde de gösterime giren bir yapım olan Love the Coopers full izle filmi komedi unsurunun ağır bastığı bir filmdir. Coopers ailesinin yılbaşı kutlamasını konu alan filmde aile her yılbaşı yemeğini birlikte yemektedir ve bu yemekte de 4 nesil bir araya gelmektedir. 960 Charlotte Cooper yılbaşı için sürekli bu dileği dilemektedir. Ancak bu yılbaşı olaylar rutin gelişmeyecektir. Yine bir yılbaşı için b,r araya gelecekler ancak yemekte sadece onlar olmayacaktır. Gelen sürpriz misafirler yılbaşı yemeğini yılbaşı kaosuna çevirince Cooper ailesi bir sınavdan geçecektir. Love the Coopers izle filminde ailenin hatırlaması gereken şey aralarındaki bağın gücü olacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.