Little Boy Altyazılı İzle


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Little Boy Altyazılı İzle

Little Boy Altyazılı İzle

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Little Boy izle

Little Boy filmini full izle filminde savaş, komedi ve dram unsurları birlikte yer almaktadır ve film oldukça iyi bir İMDB puanına sahiptir. Başarılı bir yapım olan Little Boy izle filminde konu ufak bir çocuk üzerinde dönmektedir. Ufak bir çocuk olan Pepper Flynt Busbee babasına karşı tarifi olmayan bir sevgi ile doludur ancak bu sevgisi de karşılıksız olmamasına rağmen Pepper Flynt Busbee’nin babası savaştadır. little-boy 2. Dünya Savaşı sadece fiziksel değil farklı yollarla psikolojik bir savaş olarak da ortaya çıkmıştır. Pepper Flynt Busbee babasının geri gelmesi için elinden ne gelirse yapmaya hazırdır. Küçük çocuğun bu uğraşı herkesi perişan etmektedir. Yapabileceği bir şey olmamasına rağmen babasını geri getirmek uğruna yapamayacağı şey yoktur. Little Boy filmini izlerken fazlası ile duygulanacaksınız.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.