Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood Tek Part İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood Tek Part İzle 2015

Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood Tek Part İzle 2015

Türkçe Dublaj
  1 kişi oy verdi ortalaması 2,00


Tür : Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood izle

Sadece küçük çocukların değil, her yaştan kişinin sevdiği bir kahraman olan Scooby Doo ve arkadaşlarını bu defa Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood full izle filmi ile görüyoruz. Yine başlarına dert alan takım bir gizemi çözmek için bu defa lego ortamında hareket ediyor. maxresdefault Bu defa hayaletler onları Hollywood’da bulacak ve aslında ne kadar korksalar da Scooby Doo ve arkadaşları bu defa kendi ayakları ile bu gizemi çözmek için uğraşacaktır. Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood izle filminde Hollywood perilerin yeri olarak bilinmektedir. İnsanlar huzursuzdur ve tek umutları gizem takımı olacaktır. Tabi ki hayalet bile olsa Scooby Doo ve Shaggy’yi yemekten hiçbir şey alıkoyamayacaktır. İyi seyirler.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.