Labirent İzle 2011

FRAGMAN TEK PART ALTERNETİF PART 659 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Labirent İzle 2011

Labirent İzle 2011

Yerli Film
  1 kişi oy verdi ortalaması 5,00


Tür : Aksiyon Filmleri, Polisiye Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , ,

Konusu ;

Labirent - Meltem Cumbul


Labirent izle filmi bir grup istihbarat servisi ve bir çok terör örgütü arasında süren savaşı konu alıyor. Aksiyon ve polisiye türde Yerli filmler arasında yer alan filmimizin ana karakterleri Türk istihbaratının bir grup elit ajanıdır. Bu elit ajan topluluğu uzun süredir radikal dinci bir örgüt üzerine izleme ve sızma faliyetleri yürütmektedirler. Bu illegal örgüt özellikle terör cehennemi olarak da bilinen Ortadoğu kökenli kökten dinci bir örgüttür. Bu örgütün en önemli faliyet alanlarından birisi de Türkiye dir. Türk istihbaratı ise bu örgütün yaklaşık br yıl önce Türkiye de oldukça büyük bir eylem için hazırlık yaptığı haberini alınca o günden itibaren özel bir ekiple örgüt faliyetlerini izlemeye başlamıştır. Hatta örgütün içerisine bir hücre elemanı sokmayı bile başarmışlardır. Ve her hareketi yakından takip edilen örgüt nihayet harekete geçmiştir. Son anda farkedilecektir ki hedef Boğaz köprüsünde bombalı bir eylem yapmaktır. Bunun üzerine hareket geçen özel ekibimiz bu saldırıyı önlemek için büyük bir çaba gösterecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.