Kötü Kan Tek Part İzle 2015

FRAGMAN TEK PARÇA İZLE TEK PARÇA ALTERNATİF İZLE 690 kez izlendi

Reklamı Geç





 0 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Kötü Kan Tek Part İzle 2015

Kötü Kan Tek Part İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Kötü Kan izle

Kötü Kan full izle filmi geçmişi peşini bırakmayan ancak artık uslu durmaya karar veren bir kadının yaşamından izler taşıyor. Dram türünde yer alan filmde Lauren Malone isimli kadın geçmişinde pek çok suça bulaşmış ve iyi bir hayatı olmayan bir kadındır. 2-13 Uyuşturucu ve fuhuş ise geçmiş hayatının özetidir. Ancak huzur bulmaya karar verince tüm kötülükleri geride bırakarak bir hayat kurmak istemiştir. Lauren Malone bunun için de düzgün bir evlilik yapmış ve artık huzurlu bir hayat sürmektedir. Peki, geçmişi yakasını nereye kadar bırakacaktır? Lauren Malone Kötü Kan izle filminde huzur istedikçe hiç beklemediği bir anda geçmiş tekrar kapısını çalacaktır. Ortada bir cinayet vardır ve geçmişinden dolayı bu cinayetten Lauren sorumlu tutulmaktadır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.