Koltuk Belası izle 1990


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Koltuk Belası izle 1990

Koltuk Belası izle 1990

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aile Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Koltuk Belası izle - Kartal Tibet filmleri

Saf, dürüst ve belediye başkanlığı ile uzaktan yakından alakası olmayan, imar müdürlüğünde görev yapan temiz yüzlü bir adam. Ve belediye başkanlığı seçimlerine aday olan bir sürü çevresi geniş, bu işlerden anlayan, seçilmesi kesin gözüyle bakılan adaylar. Fakat bizim imar müdürlüğünde çalışan adamımız filmde belediye başkanı olmayı başarıyor ve sadece bununla kalmayıp diğer rakiplerin çok büyük bir fark atıyor. Bizim belediye başkanı çevrede çok fazla ünleniyor ve onun belediye başkanı olmasını sağlayan çevre onun peşinden film boyunca ayrılmıyor. Film IMDB kullanıcı oylamasından 7,1 puanını almıştır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.