Kıyamet Tek Part izle 1957


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Kıyamet Tek Part izle 1957

Kıyamet Tek Part izle 1957

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Apocalypse Now Full izle

Yine Vietnam savaşındayız. Vietnam'da Amerikan askerleriyle Vietnam askerleri kıyasıya mücadele ederken Amerikan askeri olan Albay Walter Kurtz, ordusuna ihanet eder ve vahşi bir kabileyi yönetmeye başlar. Apocalypse Now filmini izle. Albay Walter Kurtz'un ihanet ettiğini öğrenen ordu, Albayı öldürmesi için Yüzbaşı Willard ve ekibini görevlendirir.

apocalypse-now-filmini-izle-fullhdizleyin-net

Yüzbaşı Willard, görevini icra etmek için Albayın peşine düşer. Ancak savaşın vahşeti, insanların acımasızca öldürülüşü Yüzbaşıyı derinden etkileyecek ve Albay Willard'ın sahip olduğu asi ruha sahip olmaya başlayacaktır. Kıyamet 1957 filmini full izle. Marlon Brando , Harrison Ford , Laurence Fishburne gibi dev oyuncuların yer aldığı ve IMDB tarafından da 8.5 puan alan filmi tek parça seçeneklerini kullanarak sitemizden full izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.