Kısık Ateşte 15 Dakika 1080p izle 2005

FRAGMAN TEK PART İZLE TEK PART ALTERNATİF 501 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Kısık Ateşte 15 Dakika 1080p izle 2005

Kısık Ateşte 15 Dakika 1080p izle 2005

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Kısık Ateşte 15 Dakika izle - Metin Akpınar Zeki alasya filmleri

Film içerisinde ünlü bir oyuncu olan Kader Sayar “Le Chic” adlı Fransız restoranının ortaklarındandır. Ünlü yönetmen Fazıl Bir Kader Sayar’a zoraki şekilde sadece on beş dakikalık görüşme isteğini sunar ve her ne kadar Kader Sayar bu isteği kabul etmek istemese de zorla ettirilir. Fakat Kader Sayar bu on beş dakikanın ne kadar zorlayıcı olacağını bilmiyordur. kisik-ateste-15-dakika-izle Bunun sebebi Fazıl Bir’in Kader’i ikna etmek için yapacaklarıdır. Kader’i ikna edebilmek adına Fazıl Sayar kendisini canlı bombaya dönüştürmüştür ve bu şekilde görüşmeye gelmiştir. Tüm film bu on beş dakikalık kesiti anlatmaktadır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.