Kayıp Vadiye Yolculuk İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Kayıp Vadiye Yolculuk İzle 2015

Kayıp Vadiye Yolculuk İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Kayıp Vadiye Yolculuk izle

Kayıp Vadiye Yolculuk filmini full izle ile ailenizle birlikte izleyebileceğiniz bir maceraya atılabilirsiniz. Kayıp Vadiye Yolculuk izle bir grup macera sever insanın buluşup bir yolculuğa çıktıkları sırada aslın başlarına hiç beklemedikleri bir maceranın gelmesini anlatıyor. Bu grup aslında farklı bir yere rota çevirmişken bindikleri uçağın Kayıp Vadi üzerinde beklenmeyen bir arıza yapıp düşmesi ile kendilerini Kayıp Vadi adlı yerde bulur. c-5 Ne yapacaklarını bilemeyen ve bir şok yaşayan bu grubun yaşadığı ikinci şok ise garip bir yaratığın karşılarına çıkması ile yaşanır. Bu yaratık onları avlamak isterken aslında Kayıp Vadi’deki tek sıkıntı bu yaratık değildir. Yaratığın peşindeki avcılar her şeyi göze alırken işe bakın ki yaratığı koruyacak olan yine bu grup olacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.