Karlar Kraliçesi 2 İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Karlar Kraliçesi 2 İzle 2015

Karlar Kraliçesi 2 İzle 2015

Türkçe Dublaj
  1 kişi oy verdi ortalaması 5,00


Tür : Fantastik Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Karlar Kraliçesi 2 izle

Karlar Kraliçesi 2 filmini izle Hans Christian Andersen’in masallarından sinemaya uyarlanan Karlar Kraliçesi filminin devamı olarak tekrar beyazperdede yer alan filmde fantastik unsurlara rastlıyoruz. Karlar Kraliçesi 2 izle kötü olayların sona ermesinden sonra hayatlarına devam eden Cüce Orm, Luta, Kai ve Gerda’nın devam hikâyesini anlatmaktadır. Cüce Orm her şey daha güzel olacak derken şehirde bıraktığı hayatı bulamayınca sessiz bir hayat sürmeye devam edecek ve bu durum onun için tam bir hayal kırıklığı olacaktır. maxresdefault Üstelik artık madencilik yapmaktadır ve aradığı ünden eser yoktur. Prensesine bu şekilde kavuşamayacağını bilince biraz ün kazanmak için söylediği yalanların ardı arkası kesilmeyince kendi bile pişman olacaktır. Şimdi bu durumdan kurtulmak için arkadaşlarının yardımına ihtiyacı vardır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.