Kaptan Feza İzle 2010

FRAGMAN TEK PART ALTERNATİF PART 1.426 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Kaptan Feza İzle 2010

Kaptan Feza İzle 2010

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Tavsiye Filmler, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Kaptan Feza izle - Ümit Ünal

Kaptan Feza izle filmi küçük bir çocuk ile orta yaşta bir adamın aralarındaki güçlü bağı konu alıyor. Aksiyon ve dram türünde Yerli filmler arasında yer alan filmimizin ana karakterleri Ömer ve Asu adında birbirine yabancı iki insandır. Asu 5-6 yaşlarında küçük bir çocuktur. Ömer ise orta yaşlarda namlı bir kabadayıdır. İkiliyi bir araya getiren şey ise bir tesadüftür ve bu tesadüf ikili arasında ilginç bir bağın oluşmasına da vesile olacaktır. Asu bu kocaman adamı bir kahraman olan Kaptan Feza karakterine benzetecek zamanla bu benzetme çocuk zihinde resmen gerçeğe dönüşecektir. Oldukça sert bir mizaca sahip olan Ömer ise bu küçük dostuyla tanıştıktan sonra oldukça yumuşamış ve dinginleşmiştir. Hatta Asu için Kaptan Faza nın yerine bile geçecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.