Kaçak izle 1993


Reklamı Geç

 3 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Kaçak izle 1993

Kaçak izle 1993

Türkçe Altyazı
  1 kişi oy verdi ortalaması 1,00


Tür : Suç Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Kaçak Filmini Türkçe Dublaj izle

Doktor Richard Kimble, işinde başarılı, tanınmış bir beyin cerrahıdır. Eşinden boşanmış ve kızıyla beraber yaşamaktadır. Ancak eşi bir cinayete kurban gider. Kaçak filmini izle. Kimble, cinayetin hemen sonrası eski karısının yanındadır ve cinayet tamamen doktor Kimble'nin üzerine kalır. Kimble, karısını öldüren kişinin yüzünü görmediğini sadece tek kollu biri olduğunu görmüştür. Mahkeme çıkartılan Kimble, ne kadar karsını öldürmediğini söylese de mahkeme heyetini ikna edemez ve zehirli iğneyle idam cezasına çarptırılır. Hapishane sevk edilen Kimble, mahkumları taşıyan nakil aracının kaza yapmasıyla firar eder. Artık tek amacı vardır. Kaçak filmini full izle. Karısını öldüren tek kollu adamı bulmak ve masumluğunu ispat etmek. Ancak bu o kadar kolay olmayacak. Çünkü peşinde işinde çok başarılı olan ve çok zeki bir dedektif olan Samuel vardır.

Yorumunuzu yazın

Kaçak izle 1993 (1 Yorum)

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.