Jarhead 3 The Siege İzle

Fragman Türkçe Altyazı Alternatif Part

849 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Jarhead 3 The Siege İzle

Jarhead 3 The Siege İzle

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , , ,

Konusu ;
Jarhead 3 The Siege izle filmi uzun soluklu bir serinin 3. devam filmi. Serinin bu yeni filmi de diğer filmler gibi oldukça başarılı bir işe imza attı. Yayınlandığı günden buyana oldukça yüksek bir gişe başarısının yanı sıra film eleştirmenlerden oldukça yüksek düzeyde olumlu eleştiri almayı başarabilmiş bir aksiyon filmi. Film ABD ordusunun güzide birliklerinden olan bir su altı taarruz birliğinin gerçekleştirdiği başarılı bir operasyonu konu alıyor. Operasyonun odak noktası ise çeşitli terör örgütlerinin yoğun bir şekilde eylem alanı olan Ortadoğu toprakları. Ortadoğunun ücra köşelerinden birinde yer alan bir ABD elçiliği uzun süredir istihbarat raporlarında yoğun tehdit altında gözükmektedir. JARH Ancak geçen uzun zaman diliminde Jarhead 3 The Siege full izle filmine konu olan istihbarat raporlarının ihtiva ettiği kötü senaryo gerçekleşmemiş, her hangi bir saldırı olmadığı için de kırmızı alarm düzeyinde olan güvenlik önlemleri biraz gevşetilmeye başlamış ve elçilik personeli yavaş yavaş normal hayatlarına dönmeye başlamışlardır. Ancak bu rahatlama fazla uzun sürmeyecektir. Çünkü güvenlik seviyesindeki bu rahatlamayı fırsat bilen terör örgütü hemen saldırıya geçecektir. Ardından elçiliği tahliye etme görevi de bizim efsane deniz timine düşecek ve nefes kesen bir kurtarma operasyonu başlayacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.