İtalyan İşi 1080p izle 2003


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
İtalyan İşi 1080p izle 2003

İtalyan İşi 1080p izle 2003

Türkçe Dublaj
  1 kişi oy verdi ortalaması 5,00


Tür : Suç Filmleri

Yapım : - , ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

İtalyan İşi Online izle

Charlie Croker liderliğinde kurulan hırsızlık çetesi tarihin en büyük soygunun yapmak için plan yapmaya başlarlar. İtalyan İşi filmini Türkçe dublaj izle. Çete üyelerinin her biri hırsızlık konusunda uzman ve şimdiye kadar polise yakalanmamış olan üyelerdir. Son soygun planları milyon dolarlık mücevher soygunudur. Ancak soygunu yapabilmek ve vakit kazanabilmek için Los Angeles caddelerinde büyük trafik sıkışıklığına neden olmaları gerekmektedir.

italyan-isi-filmini-tek-parca-izle-fullhdizleyin-net

İtalyan İşi filmini tek parça izle. Bir de soygun sonrası sıkışık trafikten rahatça kaçabilmesi için kaldırım üzerinde gidebilen Mini Cooperlar. Kurgu ve senaryosu ile hırsızlık konusunu içeren en iyi filmlerden biri olan ve Jason Statham ve Mark Wahlberg'ın baş rol oynadıkları İtalyan İşi filmini Türkçe dublaj farkıyla sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.