İnce İnce Yasemince 1080p izle 1995229 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
İnce İnce Yasemince 1080p izle 1995

İnce İnce Yasemince 1080p izle 1995

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen : , , ,

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

İnce İnce Yasemince izle - Kartal Tibet filmleri

Dizi içerisindeki kakılmış ve itilmiş karakterleri karı kocadır. Kakılmış, kocası İtilmiş’e her ne kadar yaranmaya çalışsa da İtilmiş onu bir türlü anlayamaz. Kakılmış her gün bir eve temizliğe gitmekte ve evi geçindirmek için kendi çabalarıyla çalışmaktadır. Fakat kocası İtilmiş onun tam tersi evde sürekli yatan veya karısının parasını dışarıda yemeye çalışan biridir ve eşinin emeklerini görmezden gelir. Dizi boyunca bu karı kocanın kendi aralarında ve komşularıyla olan ilişkisini, bunun yanı sıra Sürahi Hanım gibi dünya üzerindeki en kötü kaynanayı veya Gülazer adındaki en iyi kadın hırsızlardan birini izleyebilmeniz mümkün. Gülmekten yarılacaksınız. Film IMDB kullanıcı oylamasından 1,9 puanını almıştır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.