İki Arkadaş izle – 2012 Filmleri


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
İki Arkadaş izle – 2012 Filmleri

İki Arkadaş izle – 2012 Filmleri

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen : , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

İki Arkadaş full izle - 2012 Filmleri

İki Arkadaş Full HD filminde Celestine küçük bir faredir. Yetim kalmış olan Celestine farelerin yaşadıkları dünyadan kaçmıştır ve Emest'e sığınmıştır. Emest diğer tüm ayılar tarafından dışlanmıştır. Palyaçoluk ve Müzisyenlik yapmakta olan Emest evsiz olan Celestine'i yanına almaktan hiç çekinmez. Kendi cinslerinden görmedikleri sevgiyi ve dostluğu Emest ve Celestine birbirlerine hissettireceklerdir. Ayı ve Fare birbirleri ile çok fazla mutlu olduklarında hayatlarının iyi gittiğini sanarlar. Fakat diğer ayılar ve fareler Emest ve Celestine'nin birlikte yaşamalarından oldukça rahatsız olmaktadırlar ve onları ayırmak için plan yapmaya başlarlar. İki Arkadaş izle filminde Emest ve Celestine birbirlerinden ayrılmamak için birlik kurmuş ve sonuna kadar çabalayacaktırlar.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.