Hayal Bile Etme İzle 2010

FRAGMAN TEK PART ALTERNATİF PART 350 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Hayal Bile Etme İzle 2010

Hayal Bile Etme İzle 2010

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , ,

Konusu ;

Hayal bile etme - Adem Uğur


Hayal bile etme izle filmi genç bir çocuğunun dramatik hikayesini konu alıyor. Dram ve suç türlerinde Yerli filmler arasında yer alan filmimizin ana karakteri okumak için yanıp tutuşan genç bir kızdır. Ancak ne yazık ki oldukça geri kafalı ve kıt düşünen bir babası ve abisi olduğu için genç kızın bu isteği ne yazık ki hep şiddetle karşılık görmektedir. Ortadoğunun ve özellikle de ateerkil toplumların kanayan yaralarından birisi olan ve Ülkemizde de yıllardır en büyük toplumsal sorunlardan biri haline gelen kız çocuklarının eğitim hakkının ebeveynleri ve gelenek tarafından gasp edilmesini konu alan film izleyenlere eğitim ve okul için oldukça zorlu bir mücadele veren kendisi küçük ancak cesareti ve yüreği kendisinden çok çok büyük genç bir kızın hikayesini anlatıyor.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.