Harp Esirleri Full izle 1937


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Harp Esirleri Full izle 1937

Harp Esirleri Full izle 1937

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Harp Esirleri Filmini Full izle

Birinci Dünya Savaşı devam ederken, cepheleri ve askerlerin son durumunu kontrol etmek için aristokrat bir aileden gelen Komutan De Boeldieu ile işçi sınıfından gelme Teğmen Marechal görevlendirilir. Harp Esirleri filmini izle. İki komutan keşif sırasında Alam askerleri tarafından yakalanır ve esir kampına götürülür. Kampın komutanı olan ve yine aristokrat aileden gelen Von Rauffenstein, esir komutanların yemeğe davet eder. Özellikle aristokrat aileden gelen komutan De Boeldieu, Alman komutanın kendisinin de Aaristokrat ailesinden geldiği için kamptan serbest bırakılacağını zanneder. Ancak Alman komutan esir aldığı her iki komutanı da diğer esirlerin yanına koyar.

harp-esirleri-filmini-izle-fullhdizleyin-net

Buradan çıkamayacaklarını anlayan iki komutan ve diğer esirler tünel kazarak bu cehennemden kaçmaya karar veriler. Film o zamanlar Oscar'a aday gösterilmiş ancak Oscar ödülünü alamamıştır. Harp Esirleri filmini tek parça izle. Ancak filmin hakkını vermek için Venedik Film Festivali'nde Jean Renoir'a bir özel ödül kazanır. Savaş karşıtı yapılmış en iyi filmler arasında gösterilen 1937 yapımı nostalji filmini tek parça ve kesintisiz, full sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.