Güzel ve Sebastian izle 2013


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Güzel ve Sebastian izle 2013

Güzel ve Sebastian izle 2013

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aile Filmleri, Macera Filmleri

Yapım : -

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Güzel ve Sebastian Filmini Türkçe Dublaj izle

2.Dünya Savaşı tüm hızıyla devam ederken savaştan uzak Alpler bölgesinin karlı ve küçük köyünde Sebastian isminde genç bir kız yaşamaktadır. Güzel ve Sebastian filmini izle. Köylünün çok sevdiği Sebastian, tüm olumsuzluklara iyi niyetle yaklaşan bir karakteri vardır. Köylüler, koyunlarını öldürdüğü gerekçesiyle bir vahşi köpeği köyden atarlar. Ancak Sebastian, köylülerin köylerinde istemediği köpeğe sahip çıkar ve onu beslemeye başlar. Vahşi hayvanı ehlileştiren Sebastian ile köpek arasında zamanla sıkı bir dostluk bağı oluşacaktır. Ancak köylüler, koyunlarını öldürdüğü sandıkları bu hayvanı köylerinde istememektedir. Güzel ve Sebastian filmini full izle. Sebastian, köylülerin tüm ısrarlarına rağmen köpeği bırakmak istemez. Haidi tadında ve kartpostallık manzaralar altında izleyeceğiniz filmde herkese iyi seyirler dileriz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.