Güneşi Gördüm İzle 2009

FRAGMAN TEK PART ALTERNATİF PART ALTERNATİF PART 1.907 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Güneşi Gördüm İzle 2009

Güneşi Gördüm İzle 2009

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Tavsiye Filmler, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Güneşi Gördüm izle - Mahsun Kırmızıgül

Güneşi Gördüm izle filmi doğuda kırsal kesimde yaşayan ve büyük şehirde yok olup giden bir ailenin dramını konu alıyor. Dram türünde Yerli filmler arasında yer alan filmimize konu olan olaylar doğuda bir sınır köyünde geçiyor. Köyde yaşayan bir aile yoksulluk, işsizlik ve birde üstüne hastalık eklenince artık köylerinde yaşayamayacaklarına karar verince büyük bir şehire hatta şehirlerin en büyük ve kozmopolit olanlarından İstanbul taşınmaya karar veriyorlar. Bin bir umutlarla, geri dönmeyecekmiş gibi, hastalıktan yoksulluktan tiksinmişçesine kaçıp bu büyük şehire gelirken ne yazık ki bu şehrin onları yutacağını hiç mi hiç tahmin etmemişlerdir. Ama daha şehire ayak basmaları ile bu büyük canavarın kötü yüzüyle tanışmaları bir olmuştur ve ne yazık ki bir daha da hiç bir zaman bu canavar şehir onlara iyi yüzünü göstermeyecektir.

Yorumunuzu yazın

Güneşi Gördüm İzle 2009 (1 Yorum)

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.