Goosebumps: Canavarlar Firarda Türkçe Dublaj İzle


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Goosebumps: Canavarlar Firarda Türkçe Dublaj İzle

Goosebumps: Canavarlar Firarda Türkçe Dublaj İzle

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Goosebumps: Canavarlar Firarda izle

Goosebumps: Canavarlar Firarda izle filminde kaçan canavarların bulunması için kitaptan bulunan ipuçları ile çıkılan macera konu alınırken, Goosebumps: Canavarlar Firarda filmini full izle filminde Zach Cooper isimli genç New York gibi harika bir yerden Maryland’da bulunan Greendale adlı kasabaya taşınmak durumunda kalmıştır ve bu durumdan da hoşnut değildir. Ancak bu kasabayı sevmeye başlamasını sağlayacak iki kişi ile tanışacaktır. 869888_ori Champ ve Hannah isimli komşuları ile tanışan Zach burayı sevmeye başlar. Hannah’ın babası da ünlü Goosebumps kitaplarını yazan adam RL Stine’dir ve bu ilgi çekicidir. Zach ve Champ bodruma indiklerinde ise bilmeden çok kötü bir şey yaparlar. Yaptıkları şey canavarların kaçmasına sebep olunca onları bulmak için Zach ve Champ kitaptaki ipuçlarına ihtiyaç duyar.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.