Godzilla 2 izle 2018 Türkçe Dublaj


Reklamı Geç

 2 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Godzilla 2 izle 2018 Türkçe Dublaj

Godzilla 2 izle 2018 Türkçe Dublaj

Yabancı Dil
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular :

Etiketler : , , , , , , , , ,

Konusu ;
Yönetmenliğini üstlenen Gareth Edwards aksiyon, macera ve bilimkurgu tarzında ki bu filme yönetmenlik yapmıştır. 2014’te filmin ilk serisi çıkarken şimdi ise ikinci serisi sizlerledir. Oyuncular; Aaron Taylor- Johnson, Ken Watanabe, Elizabeth Olsen, Juliette Binoche, Sally Hawkins, David Strathairn, Brain Cranston yer almaktadır. Japonya’da bir nükleer santralde çıkan sorun sonucunda olaylar başlamaktadır. Ve bu sorunun sonucunda bir çok kişi ölmüştür. Sandra Brody ve birkaç bilim adamı da dahildir. Aradan yaklaşık olarak 14-15 yıl sonra Frod Brody ailesinin tekrar kurmuştur ve teğmen olmuştur. Ve aynı zamanda bir oğlu da vardır. Teğmen babasının bilim adamları arasındadır. Karısının ölümünden kendini sorumlu tutmuştur. Fakat teğmen babasının yanına gizli bölgeye girer. Ama yakalanır ve geri döner. Teğmen Ford babasını ikna edemez ve yakalanırlar. Böylece geri dönerler. Ama döndükleri sırada gizli bir projeyi de öğrenmiş olurlar. Bir MUTO projesi vardır. Bu proje de erken bir MUTO olmak üzere proje de MUTO’da saklanmaktadır. Erkek muto olunca haliyle dişi muto da olur. Erkek muto’nun aynı zamanda kanatları da vardır ama dişinin yoktur. Bu Mutoları Godzilla ile karşı karşıya getirirler. Godzilla 2 izle yere yığılır. Fakat mutoları yok etmiştir. Son bir gayretle ayağa kalkarak kükrer ve arkasına bakmadan tekrar denizin derinliklerine geri döner. Godzilla şehri kurtarmıştır. Herkesin keyifle izlemesi dileğiyle. İyi seyirler size arkadaşlar.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.