Gangnam Çeteleri Türkçe Dublaj İzle

Fragman Tek Part İzle

297 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Gangnam Çeteleri Türkçe Dublaj İzle

Gangnam Çeteleri Türkçe Dublaj İzle

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , ,

Konusu ;
Gangnam Çeteleri Türkçe Dublaj İzlemek için sitemize hoş geldiniz. 21 Ocak 2015 de Güney Kore de vizyona giren bu film Polisiye suç ve dram kategorilerinde yer almaktadır. Yoo Ha tarafından kurgulanan ve aynı zamanda çekilen bu filmin başrollerinde Min-ho Lee, Rea-won Kim ve Jin-youngJung gibi isimler yer almaktadır. İzleyiciler tarafından 6.2 puan değeri alan Gamgam Çeteleri iki saat on beş dakikalık süreye sahiptir. vod0010508 Siyasetin en kötü olduğu 1970'li yıllar da geçen ve Seul'un güney yakasında gelişmekte olan Gangnam Çetesini anlatmaktadır. Çocukluk arkadaşı Jong-Dae ve Yong-ki'nin evleri kısa bir süre önce yıkılmıştır. Parasız ve evsiz kalan bu iki genç adam ne yapacaklarını bilememektedir. En son çare olarak Gangnam Çetesine katılan iki yakın arkadaş zamanla yaptıkları kötü işlerden dolayı birbirlerinden uzaklaşmaya başlarlar. Aradan geçen üç senenin ardından Jong-dae temiz bir hayat kurup düzgün işler yapma kararı almıştır. Fakat öte yandan Yong-ki Gangnam Çetesinin acımasız bir tetikçisi olmuştur. Bir zamanlar çok yakın iki arkadaş olan genç adamlar şimdi karşı karşıya gelmiştir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.