Full Metal Jacket 1080p izle 1987


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Full Metal Jacket 1080p izle 1987

Full Metal Jacket 1080p izle 1987

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Full Metal Jacket Türkçe Dublaj izle

Yine bir Amerikan - Vietnam savaşını öyküleyen filmle karşınızdayız. Gönüllü olarak orduya katılan Amerikan askerleri, kendilerini nasıl zorlu eğitimler beklediğinden habersiz bölüklerinde dizilmiş ve askeri eğitim almaya başlayacaklardır. Full Metal Jacket filmini izle. Askerlik ve savaş kavramını daha iyi anlayabilmeleri için yapılacak zorlu tatbikatlarla savaş şartları askerlere aşılanmaktadır.

full-metal-jacket-filmini-tek-parca-izle-fullhdizleyin-net

Yönetmen filmin ikinci yarısında acemi askerleri savaşın içine sokmuş ve yaşanan savaşın askerler üzerinde ki yıkımı ve sonrası izleyiciyle paylaşmaktadır. Full Metal Jacket filmini tek parça izle. Savaş sırasında ve sonrasında askerlerin ve ailelerinin yaşamış olduğu psikolojik buhranları anlatmaya çalışan filmi tek parça seçenekleriyle beraber Türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.