Fareli Köyün Kavalcısı Full İzle 2015


Reklamı Geç

 1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Fareli Köyün Kavalcısı Full İzle 2015

Fareli Köyün Kavalcısı Full İzle 2015

Türkçe Dublaj
  1 kişi oy verdi ortalaması 5,00


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Fareli Köyün Kavalcısı izle

Kore Savaşı’ndan sonra bir baba ve oğul kendilerine yeni bir hayat bulabilmek için yeni bir yer ve yeni bir ev bulacaklardır. Bunun içinde dağın ardında kalan bir kasabayı seçerek burada bir hayat kurmak için adım atarlar. Her şey çok güzeldir ancak yine de ters giden bir şeyler vardır. Nedenini tam olarak bilemeseler de terslik olduğundan oldukça emindirler. maxresdefault Nedenini öğrenmek istediklerinde karşılaştıkları cevap korkmaları gerekenin gece olduğu yönünde olacaktır. Nitekim korkulan şey gerçekten gece ortaya çıktığında baba oğul büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Bunun altında muhtarın olabileceği ise baba ve oğlun aklını kurcalamaktadır. Fareli Köyün Kavalcısı izle fantastik unsurları ve korkuyu barındırırken gerilim filmleri arasında da yer almıştır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.