Eve Giden Yol 1914 izle 2006

FRAGMAN TEK PART İZLE TEK PART ALTERNATİF 594 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Eve Giden Yol 1914 izle 2006

Eve Giden Yol 1914 izle 2006

Yerli Film
  1 kişi oy verdi ortalaması 4,00


Tür : Aile Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Tarihi Filmler, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;
Tam da 1. Dünya Savaşı yaşanıyor ve Osmanlı’nın bulunduğu alanlar can çekişiyorken tüm bunları yok sayıp aşkına karşı gelemeyen Mahmut, yaşamak istediği aşkın bedelini ödemekten kaçamıyor. Hak etmediği birçok olay başına gelirken o hala aşkından vazgeçmeyerek peşinden koşuyor. eve-giden-yol-1914 Maalesef ki yaşadığı coğrafya ve zamandan dolayı her ne kadar çabalasa da elinden bir şey gelmeyerek tüm güzel duygularını, aşkını ve diğer onun olan her şeyi en önemlisi intikamını bırakarak kendisini katil olma korkusuna yenik düşürüyor ve her şeye elveda diyor. Ancak intikam duygusu hiçbir şekilde dinmiyor ve geri dönüp kendi hakkını kendi elleriyle almak istiyor.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.