Evde Tek Başına 5 izle – 2012 Filmleri

FRAGMAN TEK PART İZLE TEK PART ALTERNATİF 829 kez izlendi

Reklamı Geç

 2 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Evde Tek Başına 5 izle – 2012 Filmleri

Evde Tek Başına 5 izle – 2012 Filmleri

Türkçe Dublaj
  2 kişi oy verdi ortalaması 3,00


Tür : Suç Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Evde Tek Başına 5 full izle - 2012 Filmleri

Evte Tek Başına izle filminin serisinin 5. filmi olan Evde Tek Başına Full HD filmi. Küçük bir çocuk ailesi tarafından evde unutulur ve ailesi çocuğunu almadan tatile gitmiştir. Evde tek başına kalan bu küçük çocuk ilk başlarda oldukça fazla korkar fakat sonrasında yılbaşını evde tek başına özgürce geçirebileceğini anlayınca eğlencesine bakmaya başlar. İki adet hırsız çocuğun tüm eğlencesini bozacaktır. Ailenin tatile gittiğini fırsat bilen hırsızlar evi soymak için hazırlanırlar fakat unuttukları bir şey vardır. Çocuk tatile gitmemiştir ve evdedir. Birbirinden farklı hazırlanmış tuzaklar yüzünden bir türlü evi soyamayan hırsızlar. Tuzakları hazırlayan çocuğu yakalamaya çalışırlar.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.