Ebe İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Ebe İzle 2015

Ebe İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Ebe izle

Ebe filmini izle de hem Helena’ya hem de 1944 yılında gerçekleşen 2. Dünya Savaşı’na ışık tutuyor. Ebe izle ile gerçek bir hikâyenin kesitlerini izlemeniz de mümkün olacaktır. Helena ebelik yapan güzel ancak güzelliğini pek yansıtmayan ve yansıtmaması gereken bir dönemde yaşamaktadır. 2. Dünya Savaşı Finlandiya’da yaşadığı o küçük ve muhafazakâr kasabasını da çok kötü etkilemiştir. ebe-the-midwife-katilo-2015-turkce-dublaj-full-hd-izle-movie-film-izle-377 Bu durumu hele de böyle bir kasabada yaşamayı asla istemeyen Helena bu kasabadan ayrılmanın yollarını ararken sonunda kendine bir yol bulur. Yaşlı bir adam ile birlikte yolculuk yaparak bir yere gelen Helena’yı savaşın için de bir de bir Alman askere duyduğu aşk çarpacaktır. Böyle bir dönemde bunu yaşama hakkını bulmayan Helena’nın aşkı da karşılıksız kalmayınca bin bir türlü zorlukla mücadele devam edecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.