Duygu Çemberi hd film izle 1990212 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Duygu Çemberi hd film izle 1990

Duygu Çemberi hd film izle 1990

Yerli Film
  1 kişi oy verdi ortalaması 4,00


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Duygu Çemberi izle - Kartal Tibet filmleri

Filmde Dilek Aycan o zamanların en ünlü modacılarından biridir. Bu ünlülüğün ve yoğun iş hayatının verdiği stres, sıkıntıdan bunalmış olacak ki her şeyden sıkılmaya başlamıştır. Bu durumdan sadece kendisi değil sara hastalığına yakalanan kızı da bunalmış durumdadır. Vaziyet böyle olunca Dilek Aycan, tüm bu tempodan kaçmaktan başka çare bulamaz ve İstanbul’a çok yakın bir adaya taşınarak sorunlarına çözüm aramaya çalışır. Kızı ile birlikte taşındıkları adada sadece kendisine ve kızına değil adada yaşayan diğer insanlara da huzur vermeye başlarlar. Film IMDB kullanıcı oylamasından 3,7 puanını almıştır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.