Dr. Strangelove Türkçe Altyazılı izle 1964


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Dr. Strangelove Türkçe Altyazılı izle 1964

Dr. Strangelove Türkçe Altyazılı izle 1964

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Dr. Strangelove Tek Part izle

Amerika ile Sovyetler Birliği arasında soğuk savaş rüzgarları esmektedir. Sovyetler Birliği'ni her fırsatta bitirmek isteyen ve ülkeyi haritadan silmek isteyen General Jack D. Ripper, Sovyetler Birliğinin Amerikan vatandaşlarının vücut sularını kirlettiği gibi komik bahaneyle Sovyetler Birliğine nükleer bir bomba atmaya karar verir. Dr. Strangelove filmini izle. Çatlak generalin verdiği emirle nükleer bombalar uçağa yerleştirilir ve Sovyetler Birliğine doğru yola çıkılır. Amerikan başkanı da bu olaydan haberi vardır ve bombalamanın komünizmle hesaplaşmak için güzel bir fırsat olduğunu düşünür.

dr-strangelove-filmini-izle-fullhdizleyin-net

Ancak Sovyetler Birliğini hafife almışlardır. Dr. Strangelove filmini full hd izle. Sovyetler Birliği, Doomsday Device isimli tüm dünya canlılarını yok edecek bir silah geliştirmiştir. Eğer ki Amerika, Sovyetler Birliğine nükleer bomba atarsa, Doomsday Device'yi kullanacağıyla tehdit eder.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.