Doğum Günü 4 Temmuz Türkçe Dublaj izle 1989


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Doğum Günü 4 Temmuz Türkçe Dublaj izle 1989

Doğum Günü 4 Temmuz Türkçe Dublaj izle 1989

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Doğum Günü 4 Temmuz Full izle

Ron Kovic, vatansever biridir. Ülkesinin Vietnam'da savaşa girmesiyle gönüllü olarak orduya katılır ve Vietnam'da savaşmaya gider. Doğum Günü 4 Temmuz filmini izle. Ancak savaşın acı yüzü vatansever Kovic'e gösterir ve girdiği çatışmada yaralanıp felç olur. Belden aşağısı tutmayan Kovic'e bir darbe de uğrunda felç olduğu ülkesinden gelir. Ülkesinde savaş gazilerine karşı saygılı davranılmakta ve gönüllü olarak savaşa katıldığına pişman olur.

dogum-gunu-4-temmuz-filmini-full-izle-fullhdizleyin-net

Doğum Günü 4 Temmuz filmini Online izle. Kovic, yaşadığı travmayı atabilmek için ülkesinde başlayan savaş karşıtı gösterilerine katılmaya başlar. Filmde savaş sahnelerine çok fazla yer verilmemiştir. Yönetmen bu filminde, savaşın acı yüzünü Kovic üzerinden izleyiciyle paylaşmaktadır. Tom Cruse, Oscar'a aday gösterildiği Doğum Günü 4 Temmuz filmini sitemizden tek parça ve Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.