Deli Deli Olma İzle 2009


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Deli Deli Olma İzle 2009

Deli Deli Olma İzle 2009

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Tavsiye Filmler, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Deli Deli Olma izle - Murat Saraçoğlu

Deli Deli Olma izle filmi yıllar önce bir savaştan sonra zorunlu bir şekilde göçe zorlanan bir ailenin hikayesini konu alıyor. Dram türünde Yerli filmler arasında yer alan filmimizin ana karakterleri 1893 yılında meydana gelen Osmanlı - Rus savaşından sonra Kars iline zorunlu bir şekilde göç etmek zorunda kalan bir ailenin fertleridir. Bu aile yıllar önce Rus devleti zorunlu görünce göç etmek zorunda kalıyorlar. Evlerini yurtlarını bırakıp adetlerini ve göreneklerini hiç bilmedikleri Anadolu coğrafyasına göç etmek zorunda kalan ailemiz bölge halkıyla kısa sürede güzel bir ilişki geliştiriyorlar. Özellikle de ailemizin en yaşlı üyesi olan Mişka adındaki yaşlı adam kısa sürede yardımseverliği ve iyi kalpli bir insan olduğu için bölge halkı tarafından sevilen ve sayılan bir adam haline geliyor. Derdi olanın derdine koşan sıkıntısı olana yardım etmekten çekinmeyen bu cevval adam bütün yöre halkının yabancılara karşı olan algılarını değiştirmeyi başarıyor. Ancak sadece Popuç adında yaşlı kadının kalbini kazanamıyorlar. Aksine Popuç ile Mişka arasında süregelen çekişme de bir türlü son bulmuyor.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.