Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman İzle 2015

Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Animasyon Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman izle

Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman filmini full izle animasyon filminde Elliot, Boog ve arkadaşları her sene düzenli olarak Timberline Ormanı’nda kamp yapmaktadırlar. Ancak Timberline Ormanı hakkında çıkan kötü hikâyelerdeki başrolde olan kurt adamın var olması gibi bir durum fazlası ile korkak olan Boog’u fazlası ile korkutmuştur. 6f1b19 Hatta öyle ki bu korku Boog’un her seneki kampından da ödün vermesine yol açacaktır. Kurt adam gitmeden o ormana ayak basmayacağını söyleyen Boog bu fikrinde oldukça da kararlıdır. Ancak Elliot ve arkadaşları da Boog’un kararını değiştirmek için çabalayacak ve Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman izle filminde bu arkadaşlar kurt adam ardındaki sırrı çözmek için uğraşacaklardır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.