Çığlık Çığlığa Bir Sevda İzle 2010

FRAGMAN TEK PART ALTERNATİF PART 400 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Çığlık Çığlığa Bir Sevda İzle 2010

Çığlık Çığlığa Bir Sevda İzle 2010

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , ,

Konusu ;

Çığlık Çığlığa Bir Sevda - Ülkü Erakalın


Çığlık Çığlığa Bir Sevda izle filmi Türkiye nin gelmiş geçmiş en büyük Türk Sanat Musikisi sanatçısı Zeki Müren in hayatının son dönemlerini konu alıyor. Biyografi ve dram türünde Yerli filmler arasında gösterebileceğimiz filmimizin ana karakteri efsane sanatçı Zeki Müren dir. Zeki Müren yıllarca Türk Sanat Musikisi ne gönül vermiş ve eşsiz bir çok eserin de altına imzasını atmayı başarmıştır. Ancak ne yazık ki hayatının son zamanlarında fazlasıyla insanlardan uzaklaşmış ve çok yakınlarının dışında hiç kimseyle temas kurmak istememiştir. Ancak bu büyük sanatçının bu gizemli inzivasının ardındaki gerçeği hakkında bir araştırma yürüten bir grup genç araştırmacı ortaya çıkaracaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.