Çanakkale Çocukları İzle 2011

FRAGMAN TEK PART 784 kez izlendi

Reklamı Geç

 2 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Çanakkale Çocukları İzle 2011

Çanakkale Çocukları İzle 2011

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Çanakkale Çocukları izle - Sinan Çetin


Çanakkale Çocukları izle filmi savaşın çirkin yüzünü yine savaşın en fazla yıprattığı ve tahrip ettiği kadınların gözünden hatta bir annenin gözünden anlatıyor. Savaş ve dram türünde Yerli filmler arasında yer alan filmimize konu olan olaylar Çanakkale Savaşı yıllarında gerçekleşiyor. Filmimizin ana karakteri ise bu yıllarda Anadolu da yaşayan bir anne. İki çocuk annesi olan bu kadın bir gün oldukça garip ve bir o kadar da korkutucu bir rüya görecektir. Bu kabusta iki oğlunun birbirini canice katlettiğini gören çaresiz kadın yerinde duramayacak ve gördüğü rüyayı kendince yorumlamaya hatta çevresindekilere de yorumlatmaya başlayacaktır. Çevresindekiler ise bu kadının aklını oynattığını düşüneceklerdir. Ama kimse bu kadına engel olamayacak ve çocuklarının ardı sıra cepheye kadar gidecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.