Çakal İzle 2010


Reklamı Geç

 0 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Çakal İzle 2010

Çakal İzle 2010

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Suç Filmleri, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , ,

Konusu ;

Çakal - Erhan Kozan


Çakal izle filmi genç bir delikanlının çalkantılı hayat hikayesini konu alıyor. Dram ve suç türlerinde Yerli filmler arasında yer alan filmimizin ana karakteri Akın adında barut gibi bir delikanlıdır. Bu genç adam bir marangoz atolyesinde çalışarak hem yaşlı annesi hemde babasına bakmaktadır. Oldukça dürüst ve işine sadık bir adam olan Akın ın hayatı annesinin acı kaybıyla alt üst olacaktır. Annesinin kaybını kaldıramayan Akın çalıştığı işyerinin kasasındaki paraları çalarak yepyeni bir dünyanın içine girecektir. İçine girdiği bu kirli mafya dünyasında kısa sürede tanınan bu genç adam kısa sürede oldukça saygın bir konuma gelecektir. Ama nafile yükseldikçe anlayacaktır ki yaşadığı hayatın bir sonu yoktur.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.