Bu Nasıl Boşanma Filmini İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Bu Nasıl Boşanma Filmini İzle 2015

Bu Nasıl Boşanma Filmini İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Bu Nasıl Boşanma izle

Bu Nasıl Boşanma filini full izle romantik komedi tadında bir yapım olurken aslında dram unsurlarına da yer vermeyi başaran bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Vincent ve Florence Lorey çifti aslında mutludurlar ancak ikisi de kariyerlerini seven ve hayatlarını da buna göre şekillendiren kişilerdir. bu-nasil-bosanma-papa-ou-maman-2015-turkce-dublaj-izle-128 Artık bu durum onları sıkmaya başlayınca çareyi boşanmakta bulurlar. Boşanmak aslında onlar için çözüm değil bir dert olacaktır. Çünkü çiftin çocukları vardır ve velayeti birinin alması gerekiyordur. Bu çift ise velayeti almak için değil almamak için bir savaş başlatırlar. İkisinin de kariyeri için yapması gerekenler vardır. Bu savaşı bir çözüme ulaştırmak için değişik bir yol deneyeceklerdir. Bu Nasıl Boşanma izle filminde yeri gelince gülecek yeri gelince duygulanacaksınız.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.