Brothers Of The Wind Altyazılı İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Brothers Of The Wind Altyazılı İzle 2015

Brothers Of The Wind Altyazılı İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aile Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım : -

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Brothers Of The Wind izle

En masum dostlukların hayvanlar ile çocuklar arasında kurulan dostluklar olduğunu söylemek çok da yanlış olmayacaktır. Hiçbir çıkar olmadan birbirlerini karşılıksız seven hayvanlar ve çocukların benzer bir hikayesini de 98 dakika süren ve ailenizle birlikte izleyebileceğiniz bir yapım olan Brothers Of The Wind izle filmi ile görebileceksiniz. maxresdefault Filmde Lucas henüz daha küçük bir çocuktur ancak merhamet ve dostluk duyguları da bir o kadar büyüktür. Lucas bir gün bir kartal yavrusunu bulur. Yavru yaralıdır ve uçamaz. Lucas küçük kartalın iyileşme aşamasında onu besler, yaralarını sarar ve en önemlisi uçacağı gün gelene kadar onunla eşi benzeri olmayan bir dostluk kurar. Ancak gidiş günü yaklaştığında Brothers Of The Wind full izle filminde Lucas fazlası ile üzülecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.