Bölgeyi Öldürün 2 2015 Full izle


Reklamı Geç

 1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Bölgeyi Öldürün 2 2015 Full izle

Bölgeyi Öldürün 2 2015 Full izle

Türkçe Dublaj
  1 kişi oy verdi ortalaması 1,00


Tür : Suç Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Bölgeyi Öldürün 2 izle

Chan işini çok iyi yapan bir dedektiftir ancak emekli olma vakti gelmiştir. Bir tanık öldürülünce tanığın kızını korumaya alan Chan için aslında zorlu zamanlar başlıyordur. Üstelik Ma adlı adam usta bir dövüşçüdür ve cinayet masasının başına gelmiştir. Bu durumda da Chan dedektifliği bırakmak mecburiyetinde kalmıştır. 4 Kit ise bir örgütten bilgi almak isteyen polistir ve bu nedenle de uyuşturucu bağımlısı kimliğine girmiştir. Ancak başarısız olduğu bu işte kimliği açığa çıkınca başında olan kişi ve aynı zamanda amcası görevi bitirir ancak geç kalınmıştır. Kit ortalıklardan kaybolmuş ve neden olduğu anlaşılmamıştır. Kit’in amcası yeğeni Kit’in bulunması için Chan’den yardım isteyerek son çareye başvurmuş olacaktır. Bölgeyi Öldürün 2 film izlerken aksiyon ve suç hususları ayrıca ağır basacaktır.

Yorumunuzu yazın

Bölgeyi Öldürün 2 2015 Full izle (1 Yorum)

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.