Bir Gece 2015 Tek Part İzle


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Bir Gece 2015 Tek Part İzle

Bir Gece 2015 Tek Part İzle

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Polisiye Filmleri, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , , ,

Konusu ;

Bir Gece İzle

2 Ocak 2015 tarihinde beyazperdede yerini alan 88 dakikalık film Bir Gece izlerken dram ve polisiye kategorilerinin başarısını göreceksiniz. Filmin yönetmen koltuğunda oturan ve yapımcılı da üstlenen isim Ulaş Yiğit Ülker oluyor. Filmin senaryosunu Ufuk Gökkaya kaleme alıyor. Yerli yapımlarda sık görmediğimiz polisiye bu Bir Gece filminde kendini belli ediyor. 252780 Hakan Eratik ve Wilma Elles’in başrolleri paylaştığı filmde bu iki isme ise Özgür Emre Yıldırım, Adem Yılmaz ve Muhammed Cangören eşlik ediyor. Sitemiz aracılığı ile Bir Gece filmini Bir Gece 1080p izle ya da Bir Gece720p izle seçenekleri ile izlemeniz mümkün olacaktır. Filmde suçun suçu çağırdığı bir hava yaratılmış Suçun her yerde olduğu semtte Levent adındaki adama herkesin borcu vardır. Adamın kiralık katili bu kişilerin kapısını çalacak adama borçlu olanların yolları kesişecektir. Film olaylar zincirinden oluşuyor.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.