Bir Avuç Deniz İzle 2011

FRAGMAN TEK PART

857 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Bir Avuç Deniz İzle 2011

Bir Avuç Deniz İzle 2011

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Bir Avuç Deniz izle - Leyla Yılmaz


Bir Avuç Deniz izle oldukça sıkıntılı bir aşk üçgenini konu alıyor. Dram ve romantik türde Yerli filmler arasında gösterebileceğimiz filmimize konu olan olaylar egenin bir tatil beldesinde geçiyor. Filmimize konu olan olayların kahramanı ise Mert adında genç bir adam. Mert denize fazlasıyla bağlı denizle hep iç içe yaşamış bir gençtir. Ömrünün büyük bir bölümünü egenin maviliklerinde geçirmiştir. Zira üstüne bir de adını masmavi gözleri gibi denizden olan genç bir kadına aşık olmuştur ve yıllardır da bu güzel kadınla seviyeli bir ilişki yaşamaktadır. Ancak gel zaman git zaman yeni tanıştığı Dilek adında genç kendisine sırıl sıklam aşık genç bir kadından fazlasıyla etkilenecek ve bir anda aklı karışacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.