Bir Annenin Kabusu izle 2012 Filmleri

FRAGMAN TEK PART İZLE TEK PART ALTERNATİF

379 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Bir Annenin Kabusu izle 2012 Filmleri

Bir Annenin Kabusu izle 2012 Filmleri

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Suç Filmleri

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Bir Annenin Kabusu full izle - 2012 Filmleri

Chris ve Vannessa tanıtır, tanışmak hemen çıkmaya başlarlar. Bu durumdan Chris'in annesi olan Maddie oldukça rahatsızdır. Fakat Chris çok aşık olduğunu zannettiği için Vannessa ile birlikteliğini sürdürmektedir. Gittikçe yakınlaşmaya başlayan Chris tüm sırlarını Vannessa ile birlikte paylaşmaya başlar. Gerçek aşkının Vannessa olduğunu zanneden Chris tamamen güvenmiştir. Pisikolojik sorunların gösterildiği Bir Annenin Kabusu Full HD filminde insanların sevdiklelerine ne kadar zarar verebileceklerini ele almıştır. Aşk her şeye bedeldir sözünde ki gibi Chris ve Vannessa çok kısa bir sürede böyle bir aşka yakalandıkları için ölümü bile göze alarak birbirlerinin yanında durmaya çalışacaktırlar. Fakat başları derde girecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.