Bilal: A New Breed of Hero izle Türkçe dublaj full hd


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Bilal: A New Breed of Hero izle Türkçe dublaj full hd

Bilal: A New Breed of Hero izle Türkçe dublaj full hd

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Etiketler : , , ,

Konusu ;

Bilal: A New Breed of Hero izle

Mars dağıtım tarafından 20 Ocak 2017 tarihinde sinemaya, görücüye çıkacak olan Bilal: A New Breed of Hero izle filmi sizlerle. Şimdiden yerimizi almamız gerektiğini düşünerek filmi sitemize eklemiş bulunuyoruz. Film, diğer animasyon filmlerine nazaran çok daha etkili bir şekilde hazırlanmış, daha çok bütçe ayrılmıştır. Daha önce Birleşik Arap Emirlikleri yapımlı filmleri belki görmemiş olabilirsiniz. Ancak bu filmi izledikten sonra fikirlerinizi değişebilir. 1 Saat 45 dakika sürecek olan filmin konusuna gelir isek, Epik bir kahramanlık destanı olan film gerçekte yaşamış olan Bilâl-i Habeşî'nin doğduğu dönemden öldüğü zamana kadar tamamen hayatına odaklanmaktadır.

Bilal: A New Breed of Hero hd izle

Neredeyse bin yıl önce başlayan bu hikaye de ki küçük çocuğun tek isteği ve hayali Dünya tarihinin görüp görmediği tüm imparatorluklardan bile güçlü bir lider olmaktadır. Hayaller kurmaya devam ederken bir anda kendisi ve küçük kız kardeşinin kaçırılması ile işler çok daha büyük yerlere gelecek ve Bilal'in hayallerinin yerine korku, gerilim duyguları geçecektir. Hoşgörünün, saygının ve adaletin olmadığı bir yerde yetişen Bilal zamanla evrim geçirerek var olan bu düzene diz çökmeyecek aksine değiştirmek için savaşacaktır. Artık zamanı geldiğin de adaletsiz hükümdarlara ve rütbelilere sesini yükseltecek ve bildiğimiz Bilal olmak için kaderini kendi elleriyle yazacaktır. Fullhdizleyin.net adresi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.