Bendeyar İzle 2011

FRAGMAN TEK PART ALTERNATİF PART

363 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Bendeyar İzle 2011

Bendeyar İzle 2011

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Bendeyar izle - Haşim Akten


Bendeyar izle filmi başarılı bir istihbarat ajanının hayatını konu alıyor. Aksiyon ve dram türünde Yerli filmler arasında gösterebileceğimiz filmimizin ana karakteri Afşin adında özel eğitimli bir ajandır. Yıllarca istihbarat teşkilatı için bir çok önemli görev yerine getirmiş ancak son işinde pusuya düşürülerek hapse atılmıştır. Yıllarca içeride gün sayan Afşin bir de karısının Amerikan istihbaratı tarafından öldürüldüğünü öğrenince iyice delirmiştir. Derken içeride onun bu haline acıyan bilge bir adam onu yanına almış ve kısa sürede onu doğru yola saptırarak alim ve arif bir insana dönüştürmeyi başarmıştır. Ancak ne yaparsa yapsın içinde yanan intikam ateşini ne yazık ki söndürememiştir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.