Battle For Sevastopol Tek Part izle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Battle For Sevastopol Tek Part izle 2015

Battle For Sevastopol Tek Part izle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Battle For Sevastopol izle

Battle For Sevastopol izle filmi 2. Dünya Savaşı sırasında geçen gerçek bir hikayeden alınma bir yapım olarak izleyici ile buluşuyor. Battle For Sevastopol filmini full izle filminde Lyudmila Pavlichenko savaşın getirdiği zor şartlardan etkilenen ve de zorunlu olarak savaşa katılmak için askere zorunlu olarak yazılan genç bir kadındır. 1-xcbddfei0jbhrrch1dsrla Askeri eğitim aldığı sırada o zor günlerde kendi ile ilgili iyi bir özellik keşfetmiş ve keskin nişancılık yeteneğinin üst boyutta olduğunu fark etmiştir. Almanya’da Nazilerin ilk yok etmesi gereken kişi artık Lyudmila Pavlichenko olacaktır. Aşk hayatına bu zamanda yer olmamasına rağmen istemeden bir askere âşık olur. Başarısına rağmen bir hatası ile yaralanır ve bu süreçte onu Beyaz Saray ağırlamak ister. Tüm zorluklara rağmen Lyudmila Pavlichenko savaş zamanı 309 Alman askerini öldürerek büyük bir başarı sağlamıştır ve bu başarısı tarihe de geçmiştir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.