Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok Full Hd izle 1930


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok Full Hd izle 1930

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok Full Hd izle 1930

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Suç Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok Tek Parça izle

1.Dünya Savaşı tüm hızıyla devam ederken, Alman'ya müttefiklerinin de destekleriyle ilerlemektedir. Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok filmini izle. Ancak savaşta çok fazla asker kaybı olunca yeni askerlerin cepheye getirilmesi için düğmeye basılır. Alman erkek lisesinde öğretmenlik yapan Profesör Kantorek, öğrencilerine savaşa katılmanın çok onurlu bir davranış olduğu, askere gönüllü gitmenin vatanseverliğin en önemli örneği olduğu ve savaşa katılan askerlerin halkının gözünde bir kahraman olacağı şeklinde yapmış olduğu empoze sonrası bir çok Alman genci daha lisede olmasına rağmen gönüllü olarak savaşa katılmaya karar verir.

bati-cephesinde-yeni-bir-sey-yok-izle-fullhdizleyin-net

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok filmini full izle. Ancak gençler savaş meydanında yaşadıkları olaylar, açlık, sefalet ve ölüm ile burun buruna yaşamaları sonrası dolduruşa geldiklerini ve yanlış karar aldıklarının farkına varacaktır. Ancak artık geri dönüş yoktur. Bir zamanlar Alman hükumetinin yayın yasağı koyduğu, müthiş senaryosu ile sizi etkileyecek bu filmi tek parça ve kesintisiz full sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.