Başka Dilde Aşk İzle 2009


Reklamı Geç

 0 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Başka Dilde Aşk İzle 2009

Başka Dilde Aşk İzle 2009

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Tavsiye Filmler, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Başka Dilde Aşk izle - İlksen Başarır

Başka Dilde Aşk izle filmi ilginç bir aşk hikayesini konu alıyor. Dram ve romantik türde Yerli filmler arsında gösterebileceğimiz filmimizin ana karakterleri Zeynep ve Onur adında iki genç insandır. Bir eğlence mekanında tesadüfen tanışan ikili oldukça tutkulu bir aşkın da kapılarını aralayacaktır. Onur aslında işitme engelli bir gençtir ama bu durum aralarındaki bağın kuvvetini etkileyememiştir. Çünkü zaten gözleriyle anlaşabilen çiftimizin söze ve dile hiç ama hiç ihtiyaçları yoktur. Hem Zeynep aslında Onur da huzuru bulmaktadır. Akşama kadar çalıştığı çağrı merkezinde laftan sözden anlamayan yüzlerce insanla muhatap olmak zorunda kalan bu genç kadın Onur un hiç duymadan onu bu kadar güzel anlamasından etkilenmiştir zaten.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.